Petőné Horváth Mária

Intézményvezető. biológia-földrajz szakos tanár

Fogadóóra:

A-B hét 7. tanítási óra

Nagy Emese

Intézményvezető-helyettes, tanító, fejlesztőpedagógus

Fogadóóra:

A-B hét hétfő 6. tanítási óra

Dr. Rajnainé Nyíri Gabriella

Intézményvezető-helyettes, tanító

Fogadóóra:

A-B hét hétfő 5. tanítási óra

B. Nagyné Vékony Ágnes

Tanító, fejlesztőpedagógus

Fogadóóra:

Szerda 4. tanítási óra

Bisztrán Gabriella

Angol nyelv szakos tanár

Fogadóóra:

Szerdán 4. tanítási óra

Ceglédi Viktória

Matematika,földrajz szakos tanár

Fogadóóra:

Kedd 5. tanítási óra

Fábián Judit

Tanító

Fogadóóra:

Péntek 5. tanítási óra

Fodor Tímea

Ének-zene szakos tanár , tanító

Fogadóóra:

Kedd 3. tanítási óra

Fúróné Gömöri Zsuzsa

Német nyelv szakos tanár, tanító

Fogadóóra:

Hétfő 4. tanítási óra

Garda Árpádné

Tanító

Fogadóóra:

Hetfő 5. tanítási óra

Garay Barbara

Tanító

Fogadóóra:

Szerda 4. tanítási óra

Gazdag Erika

Tanító

Fogadóóra:

Csütörtök 5. tanítási óra

Harangi Kitti

Magyar nyelv és irodalom, történelem szakos tanár

Fogadóóra:

Hetfő 5. tanítási óra

Kaluha Sándor

Tanító,tehetségfejlesztő pedagógus

Fogadóóra:

A-B hét Kedd 6. tanítási óra

Kaluha Sándorné

Tanító, német nyelv műveltségi terület

Fogadóóra:

Csütörtök 6. tanítási óra

Katona Gábor

Magyar nyelv és irodalom, történelem szakos tanár

Fogadóóra:

Péntek 3. tanítási óra

Káli Anna

Rajz és vizuális kultúra szakos tanár

Fogadóóra:

Csütörtök 5. tanítási óra

Kárpáti Erika

Testnevelés szakos tanár

Fogadóóra:

Szerda 5. tanítási óra

Kozsupné Salánki Ildikó

Fizika, kémia szakos tanár

Fogadóóra:

Csütörtök 5. tanítási óra

Kun Brigitta

Tanító

Fogadóóra:

Szerda 5. tanítási óra

Lantosné Póka Ágnes

Tanító, fejlesztőpedagógus

Fogadóóra:

Csütörtök 4. tanítási óra

Papp Lajosné

Tanító

Fogadóóra:

Hétfő 6. tanítási óra

Pető-Molnár Tímea

Tanító

Fogadóóra:

Kedd 6. tanítási óra

Sebőkné Kiss Katalin

Tanító

Fogadóóra:

Hétfő 1. tanítási óra

Szabó Miklósné dr.

Tanító, könyvtár műveltségi terület

Fogadóóra:

Hetfő 4. tanítási óra

Szabóné Tóth Judit Ildikó

Magyar nyelv és irodalom, könyvtár szakos tanár

Fogadóóra:

Hétfő 5. tanítási óra

Széll Beáta

Tanító

Fogadóóra:

Csütörtök 3. tanítási óra

Szőke Mária

Tanító

Fogadóóra:

Hétfő 4. tanítási óra

Tóth Katalin

Tanító

Fogadóóra:

Hétfő 4. tanítási óra

Tömöri Mihály

Biológia, földrajz szakos tanár

Fogadóóra:

Szerda 3. tanítási óra

Varga Katalin

Angol nyelv, földrajz szakos tanár

Fogadóóra:

Kedd 2. tanítási óra

Varga Tímea

Tanító, informatika, matematika műveltségi terület

Fogadóóra:

Péntek 6. tanítási óra

Vass Balázs

Tanító

Fogadóóra:

Szerda 4. tanítási óra

Veres Miklós

Informatika, életvitel és gyakorlat szakos tanár

Fogadóóra:

Kedd 4. tanítási

Vórincsák Sándor

Tanító

Fogadóóra:

Csütörtök 6. tanítási óra

Zombori Enikő

Matematika, fizika szakos tanár

Fogadóóra:

Szerda 5. tanítási óra