Petőné Horváth Mária

Intézményvezető. biológia-földrajz szakos tanár

Fogadóóra:

A-B hét kedd 4. és 8. tanítási óra

Nagy Emese

Intézményvezető-helyettes, tanító, fejlesztőpedagógus

Fogadóóra:

A-B hét szerda 6. tanítási óra

Dr. Rajnainé Nyíri Gabriella

Intézményvezető-helyettes, tanító

Fogadóóra:

A-B hét hétfő 5. tanítási óra

B. Nagyné Vékony Ágnes

1. a osztályfőnök, tanító, fejlesztőpedagógus

Fogadóóra:

Kedd 3. tanítási óra

Baráth Ildikó

Angol

Fogadóóra:

Hétfő 2. tanítási óra

Bisztrán Gabriella

7.a osztályfőnök, angol, történelem

Fogadóóra:

Csütörtök 4. tanítási óra

Fábián Judit

3. a osztályfőnök, tanító

Fogadóóra:

Csütörtök 4. tanítási óra

Fodor Tímea

8. a osztályfőnök, 6. a napközis nevelő, ének-zene

Fogadóóra:

Kedd 6. tanítási óra

Fúróné Gömöri Zsuzsa

6. b osztályfőnök, német

Fogadóóra:

Hétfő 2. tanítási óra

Garda Árpádné

1. a osztályfőnök, tanító

Fogadóóra:

Szerda 6. tanítási óra 12:30-13:25

Gáthy Réka

tanító

Fogadóóra:

Hétfő 7. tanítási óra 13:35-14:20

Gazdag Erika

1. a napközis nevelő, tanító

Fogadóóra:

Szerda 5. tanítási óra 11:35-12:30

Harangi Kitti

magyar nyelv és irodalom, történelem

Fogadóóra:

Kedd 6. tanítási óra 12:30-13:30

Kaluha Sándor

Tanító, testnevelő szakos tanár, tehetségfejlesztő

Fogadóóra:

A-B hét szerda 6. tanítási óra

Kaluha Sándorné

8. c napközis nevelő, német

Fogadóóra:

Hétfő 6. tanítási óra 12:30-13:30

Kárpáti Erika

Testnevelés

Fogadóóra:

Hétfő 3. tanítási óra 9:40-10:40

Kozsupné Salánki Ildikó

8. b osztályfőnök, napközis csoportvezető , fizika, kémia

Fogadóóra:

Szerda 3. tanítási óra 9:40-10:40

Kun Brigitta

4. b napközis csoportvezető, tanító

Fogadóóra:

Péntek 6. tanítási óra 12:30-13:30

Mosolygóné Pap Judit

magyar nyelv és irodalom

Fogadóóra:

Péntek 3. tanítási óra 9:40-10:40

Nagy Lászlóné

4. b osztályfőnök, tanító, tehetségfejlesztő

Fogadóóra:

Kedd 6. tanítási óra 12:30-13:30

Pető-Molnár Tímea

Tanító

Fogadóóra:

Kedd 4. tanítási óra 10:40-11:35

Rácz Zsuzsánna Eszter

tehetségfejlesztőpedagógus, 2.a napközis csoportvezető, tanító

Fogadóóra:

Csütörtök 4. tanítási óra 10:40-11:35

Sebőkné Kiss Katalin

informatika, tanító

Fogadóóra:

Csütörtök 5. tanítási óra 11:35-12:30

Szabó Miklósné dr.

könyvtáros

Fogadóóra:

Szerda 6. tanítási óra 12:30-13:30

Szabóné Tóth Judit Ildikó

Magyar irodalom- nyelvtan

Fogadóóra:

Hétfő 3. tanítási óra 9:40-10:40

Széll Beáta

3. b napközis csoportvezető, tanító

Fogadóóra:

Péntek 5. tanítási óra 11:35-12:30

Szőke Mária

4.a osztályfőnök, tanító, ének-zene

Fogadóóra:

Péntek 3. tanítási óra 9:40-10:40

Tóth Katalin

3. b osztályfőnök, tanító

Fogadóóra:

Kedd 4. tanítási óra 10:50-11:35

Tömöri Mihály

Biológia, földrajz

Fogadóóra:

Kedd 2. tanítási óra 8:45-9:40

Varga Tímea

matematika, informatika

Fogadóóra:

Hétfő 6. tanítási óra 12:30-13:30

Vass Balázs

tanító

Fogadóóra:

Kedd 5. tanítási óra 11:35-12:30

Veres Miklós

7.b napközis nevelő, informatika, technika

Fogadóóra:

Kedd 5. tanítási óra 11:35-12:30

Vórincsák Sándor

testnevelés

Fogadóóra:

Kedd 2. tanítási óra 9:40-10:40

Zombori Enikő

8.c osztályfőnök, matematika, fizika

Fogadóóra:

Kedd 6. tanítási óra 12:30-13:30

Káli Anna

Rajz

Fogadóóra:

Csütörtök 8. tanítási óra 14:20-15:05