Főoldal / Iskolánkról / Sportélet

Sportélet

Minden tanévben sikeresen részt veszünk a "Bozsik Program"-ban (a Magyar Labdarúgó Szövetség Kispályás Labdarúgó Bajnokságában), amely nagy népszerűségnek örvend a tanulóink körében. Ez a program nagy motivációval bír a gyerekek felé, segít az egészségtudatra, empátiára, sportszerű magatartásra való nevelésében. Iskolánk a programban való részvétele által hasznos sporteszközökhöz jut, amelyeket nem csak a testnevelés órákon hasznosíthatunk.

Általában 4 korcsoportban, 6 csapattal (4 fiú és 2 leány) veszünk részt a tornákon, (szombatonként) ahol mindig sikerül újabb tehetségeket felfedezni.

Évről évre egyre több az igazolt sportolónk az iskolában, amelyet nagyon szép eredménynek tudhatunk. Ezek a gyerekek értékes sikereket érnek el városi, megyei és országos szinten is. Kedvelt sportágak a labdarúgás, a kézilabda és az úszás, művészeti vonalon pedig a majorette és a különböző táncok.